+420 736 189 446 info@vetys.cz

O NÁS

Vetercann je veterinární značkou společnosti Annabis, s.r.o., zdravotnické a kosmetické společnosti se sídlem v České republice. Zabýváme se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných výrobků a doplňků stravy. Nabízíme velmi kvalitní sortiment s širokým využitím. Naše výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí. Vysoká specializace, profesionalita a silná orientace na zákazníka umožnily dynamický rozvoj firmy, výrazné rozšíření portfolia a řady spokojených zákazníků.

Arthrocann Annabis
Arthrocann Annabis

Naše know-how

Naše know how je postaveno především na využívání léčivých vlastností konopí a dalších přírodních látek. Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale především při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti, kde přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Naše přípravky na této bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků.

Inovační a vývojový proces

Vzhledem k oblíbenosti našich produktů na trzích, stávající sortiment neustále rozšiřujeme, proto je naše pozornost zaměřena především na výzkum a vývoj nových produktů. Inovace jsou klíčem k našemu úspěchu. Výzkumná činnost je zabezpečována týmem zkušených výzkumných pracovníků ve spolupráci s partnerskými společnostmi, výzkumnými ústavy, vysokými školami a univerzitami v rámci celé České republiky i zahraničí.

Jakým způsobem vyrábíme

Naše výroba je alokována v Praze a probíhá v certifikované laboratoři s certifikáty jakosti ISO 9001:2008, akreditaci kontrolní laboratoře pro zkoušení léčiv a dále certifikátu SVP pro výrobce humánních léčivých přípravků v rozsahu nesterilní přípravky a kontroly jakosti. Důsledná kontrola jakosti produktů je základním pilířem naší výrobní praxe. Cílem všech našich procesů je dodat na trh produkt s odpovídající jakostí, bezpečností a účinností. Zaměřujeme se nejen na kontrolu finálního produktu, ale také na testy vstupních surovin, obalů a kontrolu celého výrobního procesu. Pracovníci zařazeni do výrobního procesu jsou pravidelně proškolování v oblasti hygieny, bezpečnosti a výrobních postupů.

Kam směrujem

“Naším posláním je přinášet na trh nejkvalitnější produkty z konopí a jejich prostřednictvím zvyšovat kvalitu života co nejvíce lidem.“

Robin Kazik, Ph.D., majitel společnosti

Naše hodnoty

  • Úcta k jednotlivci a konkurenci
  • Hlavní pozornost je směřována na zákazníka
  • Převaha ve všem co děláme

Našim cílem je umožnit našim zákazníkům nákup produktů Annabis prostřednictvím našich partnerů na všech relevantních světových trzích. Prostřednictvím inovací a zaměření na výzkum a vývoj přinést na trh další úspěšné produkty s vysokou účinností.