+420 736 189 446 info@vetys.cz

Pozitivní zkušenosti MVDr. Pavlíny Gajdošové s konopnými gely a mastmi Vetercann: S paní doktorkou Gajdošovou jsme se potkali na jaře 2018 na odborné veterinární výstavě VETfair v Hradci Králové, kde jsme představovali konopné masti a gely Vetercann. Zaujalo ji tenkrát použití produktů na podlomy u koní a vzpomněla si na jednoho chronického pacienta, který je léčen již 5 měsíců. Tenkrát měla paní doktorka obavu, zda bude mast fungovat, protože na něj již majitelka použila mnoho přípravků a to bez úspěchu. Domluvili jsme se, že se nám ozve, až bude znát výsledek. Po pár dnech nám s velkým překvapením sdělila, že podlomy zmizely za 5 dní. Od té doby s paní doktorkou spolupracujeme a naše konopné produkty úspěšně používá na koních. No a jak paní doktorka přípravky Vetercann vnímá, se dozvíte níže.

Na které problémy používáte Vetercann?

Mast i gel Mallacan jsem začala používat u svých pacientů, ať již v malé praxi nebo u koní, na různé dermatologické problémy nebo poranění, strupy, podlomy, štípance od hmyzu, s velmi dobrými výsledky, přičemž jejich použitím se výrazně zkrátila doba hojení.

Vyhovují Vám více masti či gely?

Každá forma má své výhody, gel se rychle vstřebává a lze ho použít na suchou popraskanou kůži, tlapky u psů, ale i na osrstěná místa. Mast používám tam, kde chci, aby po aplikaci zůstala déle.

Vím, že používáte řadu na dermální problémy, vyzkoušela jste i Arthro řadu? 

Ano, také se velmi dobře aplikují a přinášejí úlevu od bolesti.

MVDr. Pavlína Gajdošová – Veterinární ordinace MVDr. Gajdošová